Organizując wesele, bądź imprezę okolicznościową, warto zaplanować niespodzianki dla gości. Ciekawe i oryginalne atrakcje pozostaną na długo w pamięci zarówno Państwa, jak i zaproszonych osób.

 

 

 

 

 

Aby impreza stała się wyjątkowa i niezapomniana proponujemy:

 

BAŃKI MYDLANE

 

Kochają je zarówno dzieci, jak i dorośli. Sprawią, że każdy gość z uśmiechem poddaje się ich czarowi. Mogą zastąpić płatki kwiatów i ryż, rzucane na Parę Młodą, zaraz po wyjściu z kościoła, bądź stworzyć romantyczną atmosferę podczas Pierwszego Tańca. Idealnie sprawdzą się również na przyjęciach urodzinowych, jubileuszach, sesjach fotograficznych, osiemnastkach, otwarciach firm itp.

 

 

TANIEC W CHMURACH

 

Dzięki wytwornicy dymu ciężkiego wypełnionej suchym lodem uzyskujemy efekt mgły unoszącej się tuż nad parkietem, co daje złudzenie chodzenia po chmurach. Opcja ta idealnie sprawdza się podczas Pierwszego Tańca.

 

 

WYRZUTNIA CONFETTI I STRZELAJĄCE TUBY

 

Kolejna alternatywa dla rzucanych po Ceremonii Zaślubin płatów i ryżu. Tysiące kolorowych papierków delikatnie opadających wokół Nowożeńców podkreśli uroczysty nastrój. Polecane również na wielkie otwarcia nowo powstałych firm. Możliwość wyboru kształtu i koloru confetti. 

 

 

WYPUSZCZANIE BALONÓW WYPEŁNIONYCH HELEM W NIEBO

 

Mnóstwo balonów napełnionych helem w odpowiednim momencie uniesie się ku chmurą. Istnieje możliwość wypuszczenia balonów z dłoni, specjalnej siatki lub "OGROMNEGO PREZENTU Z KOKARDĄ". Idealne jako niespodzianka na ślub, urodziny i rocznice. Sprawdza się również w trakcie festynów, otwarcia nowych placówek czy imprezach firmowych. Możliwość wyboru kształtu i koloru balonów.

 

 

WYBUCHOWY BALON GIGANT

 

Jest to balon olbrzym (o średnicy 1 m i obwodzie ok. 2,5 m) wypełniony balonikami (od 50 do 100 sztuk), konfetti lub sztucznymi płatkami kwiatów do złudzenia przypominającymi prawdziwe. Do balona montowany jest detonator, który zostaje zdetonowany podczas Pierwszego Tańca. Znajdujące się w jego wnętrzu baloniki spadają na Państwa Młodych. Piękne widowisko, które zaskoczy wszystkich gości weselnych.

 

 

ILUMINACJE ŚWIETLNE

 

Do Państwa dyspozycji mamy komplet reflektorów LED PAR 64 oraz kurtynę świetlną. Odpowiednie oświetlenie nada każdemu wnętrzu ciepłą i wyjątkową atmosferę. 

 

 

CZERWONY I BIAŁY DYWAN

 

Prawdziwe wielkie wejście. Dywan jest wynajmowany najczęściej przez Pary Młode do kościołów lub do ozdobienia wejść do sal weselnych. Wraz z dekoracjami z kwiatów, tkanin i świec pozwoli na przeżycie tej wyjątkowej chwili w niezwykłym anturażu.

 

 

 

LAMPIONY SZCZĘŚCIA

 

Gdy zapadnie zmrok proponujemy wypuszczanie, przez Nowożeńców i ich gości, lampionów szczęścia. Delikatne papierowe kule unoszące się dzięki ciepłemu powietrzu w górę to niezwykle ciekawa atrakcja. Każdy wypuszczony lampion symbolizuje dobre życzenie dla Pary Młodej. Towarzyszy temu niezwykła atmosfera.

 

SŁODKI STÓŁ / CANDY BAR

 

Dostępny już wkrótce